13 Yorum

 1. tema için wp-pagenavi eklentisi kurdukdan sonra anasayfa düzgün gösteriyor, yalnız konuya tıkladığınızda footer,yorumlar ve sidevar gözükmüyor bunun sebebi ne olabilir ?

 2. Bu çeşit eklentiler pek kullanmıyorum ama muhtemelen tekil sayfalarda bu çeşit bir ayar vardır: tekil sayfalarda sidebar gösterme ya da tam geniş şablonlu sayfayı kullanıyor olabilir temanız. Kontrol etmek gerek.

 3. Halit

  Merhaba ben footer alanına hakkımda iletişim gizlilik politikası ve dosya gönder olmak üzere 4 sayfa eklemek istiyorum alt alta ve bu 4 sayfanın sonundada copyright yazısının ayrı görünmesi için aralarında çizgi oldun istiyorum nasıl yapabilirim

 4. Bileşen eklenebiliyorsa çok kolay aslında. Bu yazı, bileşen eklenemeyen temalar içindi.

  Şunu yapmanız gerekiyor, temanızın yönetici bölümüne geçin (/wp-admin), sol tarafta menülerin olduğu bölümde Görünüm >> Özelleştir (alt resimdeki siyah kısım) bölümü var. Oraya tıklayınca sitenizi Özelleştirebileceğiniz bileşenler gelir (resimdeki beyaz kısım). Burada Footer gibi bir bölüm olmalı. Mobil versiyonda hoş durmadığı için ben kullanmıyorum, işte buradan kolaylıkla ekleyebiliyo olmanız gerekir. Arada bir sıra çizgi olmalı dediğiniz Copyright bölümüne de CSS’ten müdahale etmemiz gerekir, bu konuda bilginiz var mı bilmiyorum?
  footer kısmına bileşen ekleme

  Yapamazsanız: ayferkaya@ymail.com ‘a site bilgilerini gönderirseniz, yardımcı olayım. Kolay gelsin.

 5. Merhaba magazine style temasını kullanıyorum menülerden footer menü ekli ama sitenin altında çıkmıyor ne yapmam lazım acaba teşekkürler

 6. turan

  öncelikle bu kıymetli bilgiler için teşekkürler. ancak functions.php tema klasörünün içinde fazlaca var acaba hangisini açmalıyım. iyigünler

 7. Merhaba. Bahsettiğim functions.php dosyası üste yorumlardan birinde verdiğim resimde görünen wordpress sisteminin Özelleştir kısmında. Üstteki resimde Görünüm >> Düzenleyici. Solda bir sürü dosya var, orada 1 tane functions.php dosyası var. Değişikliği oradan yapıyorsunuz ama dikkat edin, en ufak bir hatada sitenize erişim mümkün olmayabilir. Öncesinde bu dosyanın içeriğini bi yere kaydedin ki sorun olursa dosyayı eski getirebilesiniz.

  Selamlar.

 8. Ayfer Kaya

  Merhaba. Verdiğim CSS kodları içine ilgili yere (float: left olan kısımları) şu şekilde düzenleyip deneyin.

  float: left !important;

 9. merhabalar
  bende de benzeri bir problem var ad insert ile reklam ekleyebiliyorum anma gerekli bçlümler olmasına rağmen ekleme yapmıyor . ekle butonuna bastığım zaman javascript <head-head hatası veriyor ne yapmalıyım acaba .
  kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir