9 Yorum

 1. tema için wp-pagenavi eklentisi kurdukdan sonra anasayfa düzgün gösteriyor, yalnız konuya tıkladığınızda footer,yorumlar ve sidevar gözükmüyor bunun sebebi ne olabilir ?

 2. Bu çeşit eklentiler pek kullanmıyorum ama muhtemelen tekil sayfalarda bu çeşit bir ayar vardır: tekil sayfalarda sidebar gösterme ya da tam geniş şablonlu sayfayı kullanıyor olabilir temanız. Kontrol etmek gerek.

 3. Halit

  Merhaba ben footer alanına hakkımda iletişim gizlilik politikası ve dosya gönder olmak üzere 4 sayfa eklemek istiyorum alt alta ve bu 4 sayfanın sonundada copyright yazısının ayrı görünmesi için aralarında çizgi oldun istiyorum nasıl yapabilirim

 4. Merhaba. Biraz bilgi verirseniz yardımcı olayım. Kullandığınız tema Bileşen eklemeyi destekliyor mu ve hangi temayı kullanıyorsunuz?

 5. Bileşen eklenebiliyorsa çok kolay aslında. Bu yazı, bileşen eklenemeyen temalar içindi.

  Şunu yapmanız gerekiyor, temanızın yönetici bölümüne geçin (/wp-admin), sol tarafta menülerin olduğu bölümde Görünüm >> Özelleştir (alt resimdeki siyah kısım) bölümü var. Oraya tıklayınca sitenizi Özelleştirebileceğiniz bileşenler gelir (resimdeki beyaz kısım). Burada Footer gibi bir bölüm olmalı. Mobil versiyonda hoş durmadığı için ben kullanmıyorum, işte buradan kolaylıkla ekleyebiliyo olmanız gerekir. Arada bir sıra çizgi olmalı dediğiniz Copyright bölümüne de CSS’ten müdahale etmemiz gerekir, bu konuda bilginiz var mı bilmiyorum?
  footer kısmına bileşen ekleme

  Yapamazsanız: ayferkaya@ymail.com ‘a site bilgilerini gönderirseniz, yardımcı olayım. Kolay gelsin.

 6. Merhaba magazine style temasını kullanıyorum menülerden footer menü ekli ama sitenin altında çıkmıyor ne yapmam lazım acaba teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir